Dřevěná podlaha třívrstvá DUB forte 07
Doporučujeme

Dřevěná podlaha třívrstvá DUB forte 07

Kvalitní dřevěná podlaha na extrémně tvrdé a stabilní nosné HDF desce s výraznou strukturou dřeva v provedení kartáčovaného selského prkna s V drážkou a UV tvrdým voskovým olejem.

 

1 561 Kč vč. DPH / m2
1 290 Kč / m2 bez DPH
Dostupnost
Skladem u výrobce
Kolik m2 potřebujete? 1 bal = 2.574 m2
=
bal
  • Hmotnost: 22.5 kg
  • Výrobce: 1 FLOOR

Limitovaná dřevěná podlaha z kolekce FORTE 

Název FORTE vznikl hlavně kvůli konstrukci, která má ve svém středu silnou vrstvu z materiálu HDF – ta je velmi pevná, tvrdá a rozměrově stabilní ve srovnání se standardní smrkovou střední vrstvou.

Dřevěná nášlapná vrstva je 2,5 mm, takže podlahu lze reálně až dvakrát zbrousit, zároveň celková tloušťka krytiny je poměrně nízká (10,8 mm), takže je vhodná na podlahové topení.

Voskový olej vytvrzený UV zářením zvyšující odolnost proti vodě
Dřevěné podlahy jsou výrazně odolnější vůči vlhkosti díky voskovému oleji, vytvrzenému UV zářením. Voskový olej totiž víc odpuzuje vodu než olej přírodní. A zatímco u přírodního vysychání proniká olej do hloubky dřeva, při UV vytvrzování zůstává více na povrchu a násobí vlastnosti oleje, čímž přispívá k větší ochraně dřeva proti vlhkosti. Při vylití vody na podlahu tak u voskových olejů nehrozí, že by na krytině zůstala skvrna. Údržba podlah s voskovým olejem je rovněž jednodušší, nevyžaduje absolutně žádné pravidelné obnovování povrchu ani napouštění jako u klasického přírodního oleje. Současně voskový olej dodává podlaze naprosto přirozený vzhled s výraznou přiznanou strukturou dřeva, kterou umocňuje použité kartáčování. 

 

 1_floor   madeingermany

Rozměry: 2200 x 195 x 10,8 mm
Dřevina: Dub
Povrchová úprava: UV tvrdý voskový olej , kartáčovaný, mořený do šeda
Provedení: 1 lamela / prkno
Zámek: 5 G
Kolekce: Forte
Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Příslušenství


Podlahová lišta HOCO UM 631 dřevěná dýha
Doporučujeme
Načítám, prosím vydržte...